Tatilzon Turizm ve Seyahat Acentası Belge No: 8168
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Fethiye - Ölüdeniz Turu Bayram Özel 3 gece 4 gün

1 tekne turu dahil !

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
Fethiye - Ölüdeniz Turu Bayram Özel 3 gece 4 gün Hakkında Genel Bilgiler

1. Gün Hareket-Otele Varış-Dinlenme-Fethiye Gece Eğlencesi

Biniş noktalarımızdan hareket ile gece yolculuğumuzun ardından otelimize varıyoruz girişlerimizin ardından , ilk sabah kahvaltısı ekstra olmaktadır, misafirlerimiz gün boyu otelimizde bulunan havuzda serinleyebilirler,akşam hep beraber Fethiye gece eğlencesi için Paspatur bölgesine gidiyoruz transferler ve gece clubü girişleri fiyata dahildir.

2. Gün Ölüdeniz - Kelebekler Vadisi - Akvaryum Koyu - Mavi Koy - Korsan Tekneleri İle

Otelimizde edineceğimiz açık büfe kahvaltının ardından Kelebekler Vadisi tekne turu için yola çıkıyoruz. Tur programımızın en popüler kısmı olan Kelebekler Vadisi koylarında öğle yemeğimizi alıyor ve yüzme molaları ile vakit geçiriyoruz. Daha sonra otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzunda keyifli vakit geçirebilirler.(ekstra)

Sabah Kahvaltısı: Hotelimizde alınacaktır.

Öğle Yemeği: Tekne turunda alınacaktır.

Akşam Yemeği: Hotelimiz de alınacaktır.

3. Gün Serbest Aktivite Gün Tam Gün Dalış Turu – Jeep Safari Turu Yamaç Paraşütü

Turumuzun 3. günü serbest aktivite programları gerçekleştirilmektedir. Dileyen misafirlerimiz aşağıdaki aktivitelere katılabilir.

*Babadağ Yamaç Paraşütü: Bizi bekleyen araçlarla otelimizden ayrılıp Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a gidiyoruz. Gerekli bilgileri ve eğitimi önceden alıyoruz ve ardından pek çok heyecan verici ve sıra dışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel aktivitelerinden biri olan bu adrenalin yüksek aktiviteyi yaparken Ölüdeniz'e gökten yeniden aşık olacaksınız.

*Tam Gün Jeep Safari Turu: Sabah bizi bekleyen jeeplerle otelden ayrılıyoruz. Misafirlerimizin gün boyu sürecek eğlenceli bir aktivite imkanları için su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmeleri amacıyla kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında eğlenmekle yetinmeyerek su savaşları yaparak devam edecek yolculuğumuzda Tlos Antik kentine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından alabalık göletlerinin ve muhteşem doğanın yer aldığı Yakapark'a ulaşıyoruz. Yakapark'ta ortalama 1 saatlik molamızın ardından Yakapark'tan ayrılıp Akdağ'ın eteklerindeki köylerden geçerek dağ yolu üzerinde Saklıkent'e varıyoruz. Saklıkent turumuza başlamadan önce Jeep Safari Turumuza dahil olan öğle yemeğimizi alıp afiyetle tüketiyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyonu'na giriyoruz. (Salıkent Kanyonu giriş ücreti dahil değildir.)

Kanyonda akan buz gibi suların serinliğinde yazın bunaltıcı sıcağını unutarak ferahlayacaksınız. Macera sever misafirlerimiz dilerlerse Kanyon’da bunge jamping veya zipline aktivitelerine katılım sağlayarak eğlenebilirler. Saklıkent turumuzun ardından Çamur Banyosu yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için tanıyacağımız molanın ardından Xanthos Likyalıların antik gladyatör arenasına varıyoruz.

 

Tam Gün Fethiye Dalış Akitivitesi: Bizleri bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıyor ve dalış teknemize doğru ilerliyoruz. Burada uluslararası konseptlerde lisanslara sahip sertifikalı eğitmenler tarafından verilecek bilgilerden sonra dalış noktalarına geçiyoruz.

Dalışı ilk defa deneyimleyecek olan misafirlerimiz ‘discovery dalış(keşif dalışı)’ yapma imkanına sahip olacaklardır. Tüm gün sürecek bu aktivitede profesyoneller arasında dalış da olacak. Tekne gezimiz sırasında Akdeniz'in masmavi sularında güneşlenebilecek ve yüzebileceksiniz. Dalış aktivitemiz bittikten sonra teknemizden inip otelimize hareket ediyoruz.(esktra)

Sabah Kahvaltısı: Hotelimizde alınacaktır

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (ekstra)

Akşam Yemeği: Hotelimiz de alınacaktır.

4. Gün Dalyan – Dalyan Tekne Turu – Kral Kaya Mezarları – İztuzu Plajı

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dalyan' a hareket ediyoruz.Dalyan’a varış sağlıyoruz. Tur ücretine dahil hizmetimiz olan Dalyan Tekne Turu'nu gerçekleştirmek üzere misafirlerimiz ile birlikte bizi bekleyen teknemize binerek sazlıklar arasından Dalyan Tekne Turu'na başlıyoruz. Antik kentin girişinde Dalyan Kral Kaya Mezarları olarak bilinen yapılar Türkiye'nin en büyük tarihi varlıklarıdır. Kaya mezarlarının krallara ait olduğu tahmin ediliyor. Ardından Atlantik Okyanusu'ndan Anadolu kıyılarına yumurtlamak ve denizde yüzmek için gelen dünyaca ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağalarını görmek için İztuzu Plajı'na ulaşıyoruz. Caretta-Carettaların yumurtladıkları bir bölge olduğu için Kamlumbağa plajı olarak da anılmaktadır.

Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından dönüşe geçiyoruz

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Otellerde 3 gece konaklama

  • Otellerde açık büfe 3 sabah kahvaltısı

  • Otellerde açık büfe veya set menü 3 akşam yemeği

  • Lüks araçlar ile ulaşım (Kişi sayısına göre araç verilmektedir.)

  • Programda belirtilen çevre gezileri

  • Profesyonel rehberlik hizmeti

  • 1618 nolu Turizm Kanununa göre Zorunlu Seyahat Sigortası

  • Dalyan Tekne Turu

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

  • Programda belirtilen son gün akşam yemeği

  • Tüm yemeklerde alınan içecekler

  • Öğle yemekleri

  • Babadağ Yamaç Paraşütü

  • Dalış Aktivitesi

  • Jeep Safari Turu

   Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

   Tüm kişisel harcamalar

  • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri (Belediye ve özel işletmeler için geçerlidir.)

   Müze Kart (Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzeler için geçerlidir. Yetişkin 60 TL, Öğrenci 30 TL, 18 yaş altı ücretsiz)

  Fethiye - Ölüdeniz Turu Bayram Özel 3 gece 4 gün Kampanya ve Fırsatları

  %25'i Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde

  Tatilinizin %25’ini şimdi, kalanı konaklamaya 3 gün kalaya kadar istediğin tarihte ödeme avantajından yararlanabilirsin.

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Fethiye - Ölüdeniz Turu Bayram Özel 3 gece 4 gün Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Whatsapp Hattımız Müşteri Hizmeleri
  Hemen Arayın (0212) 539 18 90