Tatilzon Turizm ve Seyahat Acentası Belge No: 8168
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İspanya Turları

0 Tur Bulundu

Büyük İspanya turu kapsamında Avrupa kıtasının en güzel şehirlerinin görülme fırsatı tanınmaktadır. Bir yanda tarihi doku diğer yanda lezzetli mutfağı ile dillere destan bir seyahat gerçekleştirile bilmektedir. İspanya turu kapsamında ülke içerisindeki en güzel keşif rotalarına birer birer uğraşılmaktadır. Bu sayede binlerce yıllık tarihin izleri sürüle bilmektedir. Başta Barcelona olmak üzere Katalan bölgesi gezinme fırsatı tanınmaktadır. İspanya'nın başkenti Madrid gibi eşsiz güzelliklerle donanan yaşam alanı üstünde gezinme fırsatı bulunmaktadır. Madrid’den Barcelona'ya uzanan yol güzergahı, seyahat edenlere temaşa zevki sunmaktadır.

2022 Yılı Büyük İspanya Turu

2022 yılı Büyük İspanya turu sayesinde insanlar ileride anlatabileceği anılar biriktire bilmektedir. Endülüs Em evi Devletinin izlerinin yer aldığı Endülüs özerk bölgesi üzerinde yer alan şehirlerin gezilmesi ile turun kapsamı büyük hale dönüşmektedir. İkliminin güzelliğinin yanı sıra kültürel dokusu ile de farklı bir deneyim katacak olan büyük İspanya turu, tura katılan insanlar için önemli fırsatlar doğurmaktadır. İnsanları ve müzikleri ile sıcak bir coğrafya olarak seyahate katılanlara eşsiz anlar yaşama fırsatı sunmaktadır.

Bayramda Büyük İspanya Turu

 • Bayramda Büyük İspanya turu gerçekleştirmek isteyenlere istedikleri bu fırsat da sunulmaktadır.
 • Ortaya çıkarılan organizasyon kapsamında İspanya'nın neredeyse tamamı, gezinip görülebilmektedir.
 • İnsana sıcakkanlı yapısı ile yakın gelen İspanya coğrafyası, Avrupa kıtası üstünde görülmesi gereken yerler sıralamasında önceliği taşımaktadır.
 • Ayrıca Türk kültürünün izlerinin de görülmesi ihtimal dahilinde olan İspanya coğrafyası, gerçekleştirilen turlar ile hemen her mevsim ayrıcalıklı bir seyahat planının oluşturulmasına katkı sunmaktadır.
 • Sıcak iklim yapısı nedeni ile yılın her mevsiminde gezilip görülebilen bu coğrafya, onu biriktirmek isteyenler için yaşanmışlık fırsatı sunmaktadır.

Büyük İspanya Tur Fırsatları

Büyük İspanya tur fırsatları arasında seçenek olarak geniş bir yelpaze yer almaktadır. Hemen her mevsim seyahat planı oluşturulabilen İspanya coğrafyası, muhteşem güzelliği ile de gezenlere resital sunmaktadır. Bu bağlamda yaz tatili organizasyonu yapılmasına da fırsat tanınmaktadır. Her mevsim ayrı bir güzellik içerisinde görülen bu coğrafya üzerinde gerçekleştirilecek büyük tur kapsamında, baştan başa İspanya topraklarının gezilmesi ile bir maceraya atılanı bilmektedir. İspanya içerisinde gerçekleşen etkinliklerin sayısının fazlalığı, insanların ruhuna uygun bir etkinlik bulmada zorlanmayacağı anlamı da taşımaktadır.

Büyük İspanya Turları

 • Büyük İspanya turları olarak düzenlenen seyahat planı, bir bütün olarak İspanya topraklarını kapsamaktadır.
 • İlk defa bu tura katılacak olan yurdum insanları, klasik olarak İspanya turu ile bu ülkeyi tanımaya başlaya bilmektedir.
 • İspanya denildiğinde akla ilk olarak futboldan kaynaklı Barcelona takımı ve kenti gelmektedir.
 • Ayrıca Başkent Madrid'in futbol dünyasında sürekli isminin duyulması ile aşinalık kazanması, cazibesini bir kat daha arttırmaktadır.
 • Büyük İspanya turu kapsamında olmazsa olmaz olarak gösterilen ve tarihi ile bir döneme ışık tutan Endülüs özerk bölgesi de kesilmektedir.
 • Özellikle bu bölgenin başkenti olarak bilinen Sevilla kenti, mutlak surette görülmesi gereken yerler arasında kaydedilmektedir.

Büyük İspanya Turu 9 Gece 10 Gün

Büyük İspanya turu 9 gece 10 gün süre boyunca birçok coğrafya gezinip görülmektedir. Bunların en önemlilerinden olan ve İslami mimari özelliklerini günümüze kadar ulaştıran Endülüs özerk bölgesi üstünde yer alan coğrafi bölgeler ve yaşam alanları, insanları tarihin izleri ile baş başa bırakmaktadır. Tarihin derinliklerinde yaşanan Müslüman katliamının izleri, bu eserlerin ruhunda görülebilmektedir. Toledo ile Valencia kentleri, bu tur kapsamında değerlendirilmesi gerekmektedir. İspanya adalarının keşfedilmesi noktasında büyük İspanya turları, insanlara çok fazla deneyim katmaktadır. Cordoba ile birlikte Granada kentleri, tarihi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini beklemektedir.

Büyük İspanya Turu Ekstra Turlar Dahil

 • Büyük İspanya turu ekstra turlar dahil kapsamında İnsanlara çok fazla seçenek sunulmaktadır.
 • İsmi gibi turun büyük olması, bu ekstra turlarla daha da büyütülmektedir.
 • Hem sıcak hem kıpır kıpır hem genç Hem dinamik ve eğlenceli bir kent olan Barcelona, Katalanların göz bebeği olarak yurdum insanını beklemektedir.
 • İspanya deneyimi olan insanların ilk görülmesi gereken kent olarak anı defterine yazdığı bu şehir, planlamanın da ilk basamağını teşkil etmektedir.
 • Turistik olduğu kadar yerel bir şehir görünümünde olan Barcelona, yirmi dört saat yaşamın aktığı bir yaşam alanı da içermektedir.

Büyük İspanya Turu Fırsat

Büyük İspanya turu fırsat dağarcığı arasında çok fazla sürprize yer bulunmaktadır. Seyahate katılacak olan insanların aklını başından alacak etkinlikler, seyahati daha da değerli kılmaktadır. Başkent Madrid, o ana kadar görülen sıradan başkentlerden çok farklı bir görünüme sahip olduğunu yaşayanlara hissettirmektedir. Eğlenceli yapısı ve doğal mimari güzellikleri ile insanları kendine hayran bırakmaktadır. Avrupa başkentleri arasında dahi her ihtişamını hem de gelişmişliği ile kendini ön plana taşımaktadır. Özellikle sol Meydanı ile Real Madrid Spor Kulübü'nün varlığı, kenti daha da farklı noktalara taşımaktadır.  

Whatsapp Hattımız Müşteri Hizmeleri
Hemen Arayın (0212) 539 18 90