Tatilzon Turizm ve Seyahat Acentası Belge No: 8168
Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Fethiye Turları

2 Tur Bulundu
4 Gece 5 Gün
Fethiye - Ölüdeniz Turu 4 Gece 5 Gün Erken Rezervasyon

Fethiye - Ölüdeniz Turu 4 Gece 5 Gün Erken Rezervasyon

Otobüs ile Ulaşım

Fethiye Ölüdeniz Dalyan Tatil Turu

%25'i Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde
20.07.2024
8.000,00 TL
Her Çarşamba Kesin Çıkışlı
Fethiye - Ölüdeniz Turu 3 gece 4 gün Erken Rezervasyon

Fethiye - Ölüdeniz Turu 3 gece 4 gün Erken Rezervasyon

Otobüs ile Ulaşım

Fethiye Ölüdeniz Dalyan Tatil Turu

%25'i Şimdi, Kalanı 3 Gün Kala Öde
17.07.2024
7.000,00 TL

Tüm yılın yorgunluğunu Fethiye turları ile atmak mümkündür. Tatil yapmak pek çok insanın vazgeçemeyeceği hayalidir. Hayalleri gerçekleştirmek artık eski zamanlara göre çok daha kolay. Herkeste tatil kelimesi kelime anlamı olarak aynıdır fakat herkesin tatil kavramı farklıdır. Kimisi gezip görmek isterken kimisi yatıp dinlenmek ister. Eğer gezip görmeyi tercih ediyorsanız Bir tur ile tatil tam size göre. Turizm şirketleri tatil paketleri ve çeşitli turlar hazırlamaktadır. Fakat bazı zamanlar tatil paketleri yetersiz kalabilmektedir. Talepler üzerine bir çok tur paketleri oluşturulmuş, müşterilerin tercihine sunulmuştur.

Fethiye Turları Fiyatları

Fethiye turları fiyatları, turun yapısına, sunulan hizmetlere ve yol durumuna göre değişecektir.

 • Turlar konaklamayı ve ulaşımı bir arada barındıran hizmetlerdir.
 • Çoğu insan için hem daha hesaplı hem daha eğlenceli ve bilgilendirici olmaktadır.
 • Tüm ulaşımlarınız şirketler tarafından sağlanmaktadır. Tur paketlerinde genellikle bir kaç yer bir arada bulunmaktadır.
 • Örneğin Fethiye turları ( Kızıl, Tersane, Düz adaları; Yassıcalar, Samanlık ve Bedri Rahmi Koyları gibi birkaç farklı ada ve koy bulunuyor.).
 • Bazı yerlerde hem dinlenirken hem gezip görürsünüz. Organizasyonlar tamamen organizasyon firmalarına aittir ve size düşen sadece gezip görmektir.
 • Bununla birlikte çok sayıda fotoğraf çekmeyi ihmal etmeyin.

Fethiye Turları 2024

Fethiye turları 2024 yılında yine harika olacaktır. Size 2024 yılında da harika tur paketleri hazırladık. Turlarda, tatil paketinizi kapsayan her türlü aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Lüks otellerde kalabilir, tur ile birlikte gezmediğiniz zamanlarda otel içi aktiviteleri gerçekleştirebilirisiniz. Hem otelin tadını çıkarıp hem gezmek gerçekten ayrıcalıktır, bu ayrıcalığın tadını çıkarmaya hazır mısınız? Yaz tatili iyi bit tur ile hem denizin, kumun, güneşin tadını çıkarın hem sadece televizyonda görebildiğiniz yerleri adım adım gezip görün. Tüm yılın yorgunluğunu Fethiye turları 2024 ile atın. Masrafımız fazla bu tatili evimizde geçirelim, bütçemizi zorlamayalım, değmez demeyin. Uygun fiyatlara unutulmaz anılara sahip olmak her özel insanın hakkıdır. Aileniz, arkadaşlarınız, eşiniz ile unutulmaz bir yaz tatili turu sizi bekliyor. Hesaplı, güzel, unutulmaz ve iyi bir tatil dileriz.

Marmaris Fethiye Turları

Marmaris Fethiye turları ile hayatınızı tazelemek enerji toplamak için bir çok yöntem vardır, fakat şüphesiz ilk sırayı tatilde bir tura katılmak yer alacaktır.

 • Tatil yapmak, dinlenmek yorgun insanların hayalidir. Hayalleri gerçekleştirmek artık çok daha kolay.
 • Herkes tatil yapmak ister fakat herkesin tatil kavramı farklıdır.
 • Kimisi yatıp hizmet almak ister, kimi gezip görmek.
 • Eğer gezip görmek isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz.
 • Turizm şirketleri tatil paketleri hazırlamaktadır. Ama zamanla tatil paketleri yetersiz kalmıştır.
 • En güzel tur paketleri arasında yer alan Marmaris Fethiye turları 

Fethiye Turları 3 günlük

Fethiye turları 3 günlük olarak da tercih edebilirisiniz. Konaklamayı ve yol masraflarını, bir arada, 3 günlük paket şekilde fiyatlandırılması daha ekonomik olacaktır.  Tatil seyahatiniz firmalar tarafından organize edilir. Fethiye turları 3 gün olacak şekilde tercihiniz olursa Fethiye'nin bir çok noktasını ziyaret etme şansına sahip olacaksınız. İster tekne ile ister de özel araçlar ile firmaların çok güzel tur seçenekeleri mevcuttur. Şirketlerinin belirlediği yol haritasında  hem gezip görmüş hem de ayarlanan konaklama işletmelerinde dinlenmiş oluyoruz. Tur şirketlerinin sitelerinden düzenledikleri turlara bakabilirsiniz. Marmaris Fethiye tarihi mekanlara sahip olan bunun yanında, coğrafi ve doğal güzellikler ile iç içe olan yerlere düzenlenen turları seçerek yaz tatilimizi farklı bir şekilde geçirme imkanı elde edersiniz.

Fethiye Turları 2 Günlük

Fethiye turları 2 günlük paketi tercih edenler de en güzel ve görülmesi gerekli ve size mutluluk verecek Fethiye'deki yerleri 2 günlük bir sürede gezmek istiyorlar. Bu paketin içinde tekne turlarından bir çok eğlenceli aktiviteye kadar sizin tatilinizi muhteşem bir hatıra dönüştürecek her şey var. Fethiye turları 2 gün  tatil paketinde dolu dolu geçecek  yine 3 günlük pakette olduğu gibi her türlü aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Her şey dahil otellerde kalabilir, tur ile birlikte gezmediğiniz zamanlarda otel içi aktiviteleri gerçekleştirebilirisiniz. Hem otelin tadını çıkarıp hem gezmek istemez misiniz?

Bodrum Marmaris Fethiye Turları

Bodrum Marmaris Fethiye turları heyecanı, adeta bir görsel şölen eşliğinde muhteşem Muğla'nın güzide noktası Fethiye'de yaşanır.

 • İster Ölüdeniz'de bir korsan teknesinin güvertesinde isterse heyecan dolu rafting macerasında bu keyfi yaşayabilirsiniz.
 • Bir yamaç paraşütü etkinliğinde muhteşem denizin dalış turunda, doğa tabiat ve hayvanlarla iç içe bir safari turunda olmak ister misiniz?
 • Enerjik faaliyetler içinde, Fethiye’nin incisi Dalyan’da, kaliteli bir tatil planında, harika bir tur seçebilirisiniz.

Bu muhteşem turda bulunacağınız yerler arasında Akdeniz ve Ege'nin kesiştiği alanda yer alan, iklimi, doğası, tarihsel zenginlikleri, eşsiz koyları, kumsalları, sportif ve turistik aktiviteleri ve yöresel ürünleriyle eşsiz bir tatil merkezidir. Mendos Dağı'nın eteklerinde, Telmessos Antik Kenti üzerinde kurulu yapısıyla her yıl yüzbinlerce turistin ziyaret ettiği Fethiye, Kumburnu Plajı, Kelebekler Vadisi gibi eşsiz doğal güzellikleriyle Türkiye'nin dünyadaki tanıtım yüzüdür.

Fethiye Turları İstanbul Çıkışlı

Fethiye turları İstanbul çıkışlı olarak da katılabilirsiniz. İster çalışan ister okuyan olsun her yaştan insan hayatının her döneminde tatile çıkma ihtiyacı duyar. İstanbul çıkışlı Fethiye turları yoğun çalışma temposunun ardından çıkılacak olan tatil olarak idealdir. insanın ruhen ve bedenen dinlendirmesi; okul ya da iş olsun çalışma hayatına daha yüksek motivasyonla ve daha verimli şekilde devam etmesi için elzemdir. Günümüz kapitalist dünyasında birbirleri ile her daim yarış içinde olan insanların tatil ihtiyaçları her türlü ihtiyaçtan önce gelir. Yorgunluğu atmak ve rutinlerden bir an olsun uzaklaşabilmek için doğmuş olan tatil kavramı insanı insanlığına, özüne, doğasına yaklaştıran nadir ve değerli anlardan biridir.

Fethiye Turları İzmir Çıkışlı

Fethiye turları İzmir çıkışlı bir güzergah ile de mümkündür. Tatil ihtiyacı çoğunlukla yaz aylarında kendini belli eder. Havanın bulutlu ve yağışlı olduğu anlarda çalışmak, pencereden ofislere ya da çalışma odalarına yansıyan parlak ve yakıcı güneş ışınları eşliğinde çalışmaktan daha kolaydır. Bu nedenle pek çok kişi güneşin, taze havanın ve doğanın tadını çıkarmak, denizin keyfini sürmek için ısının en yoğun olduğu yaz aylarını tercih eder. Tatilin herkes için bu denli önemli bir ihtiyaç olmasından dolayı yaz tatillerini değerlendirmek isteyen tatilciler önlerinde sayısız seçenek bulacaklardır. Turizmin en önemli geçim kaynaklarından biri olduğu ülkemizde tatil arayışında olanların her türlü ihtiyacına karşılık verebilecek tatil merkezleri ve konaklama çeşidi bulmak mümkündür.

Konya Çıkışlı Fethiye Turları

Konya çıkışlı Fethiye turları Yaz tatilleri için en uygun alternatiflerden biridir. Böylece konaklama seçenekleri arasında ve tatilinizi organize etme çabası içinde boğulmanıza gerek kalmaz. Gideceğiniz şehri keşfetmenin en doğru yolu uzman eller tarafından hazırlanmış bir tatil turuna çıkmaktır. Böylece tatiliniz en uygun şekilde planlanmış olacak, tatil planı yapmak için harcamanız gereken zaman size kalacaktır. Yaz tatili turları, Türkiye’de ya da yurt dışında yazın en güzel zamanlarını yaşayan şehirler içinde, en uygun konaklamaları ve bölgenin görülmeye değer olan tarihi ve doğal hazinelerinin ziyaretlerini sizin için planlar. Size tur boyunca eşlik edecek bir tur rehberi sayesinde gideceğiniz yer ile ilgili önceden bilgi almak zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Tur rehberleri, göreceğiniz yerleri eş zamanlı olarak anlamlandırabilmenize dolayısıyla tatil anılarının sizin ve de aileniz için daha kalıcı olmasına yardımcı olur. İnternet üzerinde yapacağınız kısa bir araştırma ile yaz tatili tur fırsatlarına göz atabilir ve yerinizi erkenden ayırarak değerli tatil günlerinizi en doğru şekilde taçlandırabilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Fethiye Turları

Mersin çıkışlı Fethiye turları da seçebilirsiniz. Bu tar ile tarihi bir çok yeri görmeniz de mümkün olacaktır. Marmaris'e gelip de tarihi bir  çok yeri görmeden gitmek olmaz. Çünkü Maramris bir çok medeniyete Kucak açmış bir coğrafya da yer almaktadır.

 • Örneğin, Likyalılarda Güneş Tanrısı Apollon'un kurduğuna inanılan ışık ve güneş diyarı Telmessos; Roma döneminde ' Makri ', Osmanlı İmparatorluğu'nda ise ' Meğri ' olarak anılırdı.
 • Fethiye adını, 1914 yılında hayatını kaybeden Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk hava şehidi Fethi Bey'den almıştır.
 • Fethiye'nin en önemli simgelerinden biri Amintas Kaya Mezarı'dır.
 • Kent akrapolünün doğu tarafında kalan ve kente tüm görkemiyle bakan Amintas Kaya Mezarı, milattan önce 350 yılında inşa edilmiştir.
 • Etkileyici görünüşlü mezar ismini ' Hermias'ın oğlu Amintas ' anlamına gelen ' Amyntou tou Ermagşou ' yazıtından almaktadır.
 • Fethiye'nin bir diğer önemli simgesi erken Roma Döneminden kalan Telmessos Tiyatrosu'dur. Orjinal halinde 6000 kişilik oturma kapasitesine sahip Telmessos Tiyatrosu denize en yakın antik tiyatro olarak bilinmektedir.
Ankara Çıkışlı Fethiye Turu

Ankara çıkışlı Fethiye turu içinde bir çok tarihi bilgiye de keyifle ulaşabileceksiniz. Tarihi ve doğal güzellerin yanı sıra zengin bir gastronomi kültürü de bulunmaktadır. İlçede yılın on iki ayı sebze ve meyve yetişmektedir. Dalından yeni koparılmış sebze ve meyveler taze balık karides ve kalamar gibi su ürünlerinden yapılan birbirinden leziz yemekler yöresel ot ve mantar yemekleri ile Akdeniz mutfağının en güzel örneklerini Fethiye'de bulabilirsiniz. Türk mutfağının geleneksel yemeklerinin yer aldığı restoranlar konuklarına eşsiz tatlar sunarlar. Coğrafi işaretli Fethiye Kaya inciri ve Fethiye tahininin yanı sıra bölgenin zeytin ve zeytinyağı, lezzet meraklılarının vazgeçilmezidir. Ankara Fethiye turları tam aradığınız tatil imkanıdır.

 • Fethiye, butik ve lüks otellerden tatil köylerine,
 • alternatif konaklama mekanlarından kamplara kadar her bütçeye hitap eden konaklama tesisleri,
 • tarihi alanları,
 • doğal güzellikleri ve gece eğlenceleri ile eşsiz bir tatil cennetidir.

Antalya dan Fethiye turları

Antalya dan Fethiye turları; yamaç paraşütü ve su altı dalışı başta olmak üzere adrenalin sporların yanı sıra cip safari ve doğa yürüyüşü gibi birçok aktivitenin yapılabileceği çok özel bir destinasyondur. Adrenalin tutkunlarının vazgeçilmezi Babadağ, turkuaz rengi ve berrak sularıyla Ölüdeniz, gün batımının enfes adresi Çalış, muhteşem koy ve adalarıyla mavi yolculuğun vazgeçilmezi Göcek, ziyaretçilerini tarihi bir yolculuğa çıkaran Kayaköy Fethiye'nin turistik gezi rotaları içinde yer alır.  

Whatsapp Hattımız Müşteri Hizmeleri
Hemen Arayın (0212) 539 18 90