Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ULUDAĞ TURU YILBAŞI ÖZEL PROGRAM

İBİS OTEL

Hemen Rezervasyon Yapın

Ödeme tutarını görmek için konaklama bilgilerinizi girip “HESAPLA” butonuna tıklayınız.

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
2.Çocuk
a
ULUDAĞ TURU YILBAŞI ÖZEL PROGRAM Hakkında Genel Bilgiler

Yılbaşı çoğu insan için özel bir anlam ifade etmektedir. Eski yılı geride bırakarak çok daha güzel ve pozitif yılı karşıladıkları o saatleri eğlenceli geçirmek isterler. Sevdiklerinizle yılın son günleriyle vedalaşıp yeni yıla renkli bir organizasyon sayesinde “merhaba” demek isteyen siz sevgili misafirlerimiz için bu turun çok uygun olduğunu düşündük. Yılbaşı karın, manzaranın ve auranın bol olduğu Uludağ’dan daha özel ve cazibeli bir yerde geçirilemezdi.

Toplanılma gerçekleştikten hemen sonra bizi bekleyen Uludağ’a ulaşmak için bulutlar ve karlı dağlara doğru yola çıkıyoruz. Kayak merkezi telesiyej ve pistler hakkında yönlendirmelerimizi de tamamladıktan hemen sonra Tatilzon misafirlerine özel ücretsiz olarak kayak ekipmanlarını kiralayarak kayak keyfini çıkarma imkanını da sizlere sunuyoruz. Dileyen misafirlerimizle akşam yemeği ardından clup etkinliğine transfer ücretsiz sağlanacaktır. 2. Gün kahvaltı sonrası isteyen misafirlerimiz Uludağ'a giderek aracımızla Uludağ'a çıkabilir veya Bursa'da serbest zaman geçirebilir. Dönüş Bursa turunu İskender, kestane şekeri yiyebileceğiniz yerlere sizleri götürerek taçlandırıyoruz. Ayrıca gideceğimiz hediyelik eşya mağazalarına da ziyaretimiz olacaktır.

1. Gün İSTANBUL'DAN HAREKET

İstanbul’dan hareket

04.00 İncirli Dilek Pastanesi Önü 
04.30 Mecidiyeköy İETT Durakları 
05.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi 
05.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 
05.30 Çayırova McDonald's 

-İster Club Etkinliği 

-İster Gala Programı

Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra bulutlar ve kar eşliğinde Uludağ’a ulaşıyoruz. Kayak merkezi,telesiyej ve pistler hakkında yönlendirmelerimizi yapıyoruz.Tatilzon misafirlerine özel indirimli olarak kayak ekipmanlarını kiralayarak kayak keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda  cafe ve restoranlarda sucuk ekmek ve içeceğimizi alıp lezzetin tadına varıyoruz. Misafirlerimiz eşsiz manzarayı fotoğraflayarak unutulmaz anlarını saklayabilirler. Hava durumu ve pistlerin kapanmasına bağlı olarak ortalama 16.30 saatlerinde otelimize doğru hareket ediyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.Bu akşam dileyen misafirlerimizle akşam yemeği ardından clup etkinliği olacaktır ve transfer ücretsizdir.,

Konaklama : İbis Otel Bursa

2. Gün BURSA-İSTANBUL

Sabah otelde yapacağımız  kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz Uludağ'a giderek aracımızla Uludağ'a çıkabilir veya  Bursa'da serbest zaman geçirebilir. Akşam 16.00'da Uludağ'dan dönüşe geçilecek. Bursa'da zaman geçireceğimiz misafirlerimizi otelimizin önünden 17.30'da alıp dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüş yolunda İskender yemek için bir molamız olacak duracağımız alanda aynı zamanda Kestane Şekeri ve hediyelik eşya alacağımız bir mağazamız olacak. Buradaki molamızın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Tahmini İstanbul'a varışımız 21.00-23.00 arası İstanbul'a varışımız gerçekleşiyor. 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

   1 gece İbis Otel Bursa Konaklaması
   Otelde 1 sabah kahvaltısı
   Otelde 1 akşam yemeği
   Gidiş - Dönüş ulaşım
   Rehberlik Hizmeti
   Milli park giriş ücretleri
   Köprü ve feribot ücretleri
   Araç içi su ikramı
   1618 nolu Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

   Öğle yemekleri
   Kayak Takımı
   Snowboard
   Kayak Pantolonu
   Kayak Montu
   Telesiyej ücretlerİ

  ULUDAĞ TURU YILBAŞI ÖZEL PROGRAM Kampanya ve Fırsatları

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  ULUDAĞ TURU YILBAŞI ÖZEL PROGRAM Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Whatsapp Hattımız Müşteri Hizmeleri
  Hemen Arayın (0212) 539 18 90